Кредит терміново на картку

Якщо терміново потрібні гроші - CredinOn виручить зі складної ситуації

Якщо гроші потрібні дуже терміново, то отримати швидко кредит онлайн на банківську карту від CredinOn Україна те, що Вам потрібно. Ця мікрофінансових компанія була відкрита для того, щоб громадяни України могли скористатися її послугами не виходячи з дому, без надання довідок про дохід, поручителів і застави. Якщо Вам від 18 до 70 років, є паспорт, ІПН і доступ в Інтернет - ми допоможемо в складній ситуації, у нас Ви можете взяти кредит онлайн на банківську картку швидко і цілодобово.

Для того, щоб терміново отримати гроші на картку, зайдіть на сторінку нашого сайту і натисніть кнопку "Оформити кредит онлайн", заповніть заявку. У заявці слід вказати свої ім'я, по батькові, прізвище, ІПН, номер телефону та адресу електронної пошти, прикріпити скани документів і відправити на пошту компанії. Після цього з Вами зв'яжеться наш співробітник, щоб уточнити деталі. Через 15-20 хвилин гроші надійдуть на Вашу банківську картку.

Умови отримання термінового кредиту онлайн на банківську картку від CredinOn

Взяти гроші швидко в борг, терміново кредит онлайн на банківську картку можуть студенти, пенсіонери, безробітні, особи з поганою кредитною історією, при цьому не потрібна довідка про доходи, поручитель і заставу. Відсоток схвалення кандидатури позичальника дуже високий і становить 80-90%. У компанії CredinOn можна взяти в борг від 500 до 15000 гривень під 1,9% в день.

Як наочний приклад: якщо Ви берете в борг 1000 гривень, то потрібно платити 19 гривень в день.

Терміни кредитування Ви вибираєте самі. Мінімальний термін погашення кредиту 65 днів, максимальний - до повного виконання своїх зобов'язань в рамках договору. Ви можете продовжувати термін дуже довго, за умови регулярної сплати відсотків кожні десять днів. За несвоєчасну оплату додатково стягується пеня в розмірі 1% від загальної суми в день.

Переваги отримання швидкого кредиту онлайн на банківську карту

Така форма отримання грошей в борг має свої переваги:

  • послуга доступна по всій території України;
  • не потрібні додаткові довідки;
  • Ви самі визначаєте суму, терміни і варіанти повернення позики.

Погашати кредити Ви можете одним з трьох варіантів - перерахуванням коштів на банківську картку, через відділення банку або численні термінали самообслуговування.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону в нашому контакт-центрі, який працює щодня.