Великі кредити

Чи можна взяти позику на велику суму готівкою?

Звісно так. Для цього потрібно звернутися в мікрофінансову компанію CreditOn, яка видає великі суми грошей в кредит онлайн на будь-які потреби населення. Скористатися нашою послугою можуть всі громадяни України, незалежно від місця проживання та соціального статусу. Наша компанія видає позику студентам, пенсіонерам, мамам в декретній відпустці, особам які не мають офіційного працевлаштування та з поганою кредитною історією.

Для того щоб отримати максимальний кредит на велику суму в CreditOn необхідно мати паспорт, ІПН і доступ до Інтернету. Ви можете отримати великий кредит на велику суму навіть не виходячи з дому, якщо замовите отримання грошей на банківську картку.

Як оформити кредит на велику суму швидко, без довідок про доходи?

Якщо виникає термінова потреба в грошах і потрібна велика сума, багато хто задається питанням - де взяти великий кредит готівкою швидко і без зайвої тяганини? CreditOn вирішує питання про видачу позики протягом 15 хвилин, при цьому не потрібні довідка про доходи, поручитель і застава. Максимальна сума кредиту готівкою в нашій компанії становить 15000 гривень під 1,9% в день. Для прикладу: якщо Ви взяли 10000 гривень, то відсотки складуть 190 гривень в день. Термін кредитування необмежений, Ви можете продовжувати його кожні десять днів до повного погашення, за умови регулярної оплати заборгованості. Ми надаємо можливість дострокового погашення позики зі сплатою відсотків тільки за дні фактичного користування кредитом, без додаткових переплат.

Для того, щоб оформити позику необхідно заповнити заявку на нашому сайті і відіслати її електронною поштою, протягом 15-20 хвилин буде прийнято рішення про видачу позики. Для того, щоб отримати готівку необхідно приїхати в найближчий офіс нашої компанії.

Переваги отримання великого кредиту готівкою в CreditOn

Ми пропонуємо зручну цілодобову реєстрацію, швидке прийняття рішення без тяганини, збирання довідок про доходи, поручителів і застави. Погашати заборгованість теж дуже зручно, Ви можете вибрати будь-який варіант - відділення банку, термінал самообслуговування, банківську картку.

Детальну інформацію можна отримати в нашому контакт-центрі, який працює щодня до 20-00.


click fraud detection