Відсоткова розстрочка

Терміново потрібні гроші? Немає проблем!

У період нестабільної ситуації з роботою виникають тимчасові фінансові труднощі, які доводиться вирішувати різними доступними способами. Хтось знаходиться в пошуках роботи і потрібно десь позичити невелику суму грошей до зарплати, у когось вийшла з ладу побутова техніка, а на покупку нової не вистачає грошей. Вирішити фінансові питання допоможе сервіс онлайн кредитування CreditOn, відкритий в Києві. Він створений для того, щоб кожен громадянин України віком від 18 до 70 років, незалежно від місця проживання, зміг швидко, без довідок про доходи та поручителів, отримати позику у вигляді необхідної суми грошей.

Які відсоткові ставки по кредитах в CreditOn

Сервіс CreditOn Україна пропонує жителям країни користуватися послугою швидкого отримання позикових коштів без зайвої тяганини і довідок, маючи лише доступ в Інтернет. За умовами сервісу сума кредиту коливається від 500 до 15-ти тис. гривень, Ви можете взяти її на термін від 65 днів, до повного виконання зобов'язань. З якої процентної ставки можна взяти кредит в CreditOn Україна? Сервіс пропонує 1,9% в день від взятої суми (тобто ставка 19 грн. з кожної 1000 гривень), відсотки слід оплачувати кожні десять днів. Для прикладу, якщо Ви позичили 1000 гривень на термін 65 днів (19 грн х 65 днів = 1235 грн), то після закінчення цього терміну потрібно повернути 2235 гривень (з яких 1000 - кредит; 1235 грн - відсотки). При несвоєчасній оплаті відсотків по кредиту, додатково стягується пеня в розмірі 1% від суми за кожен день прострочення. Для зручності позичальників передбачено кілька варіантів погашення кредиту: через термінал, перерахуванням коштів з банківської картки, через відділення банку.

При тривалому невиконанні зобов'язань за кредитним договором може бути розпочато процес примусового стягнення боргу через суд.

Цілодобовий сервіс онлайн кредитування

Замовити та отримати гроші в борг від сервісу CreditOn можна цілодобово. Додаткову інформацію про роботу сервісу, умови отримання і повернення позикових коштів Ви можете дізнатися в контакт-центрі кожен день з 9 ранку до 8 вечора.


click fraud detection