Кредит готівкою на карту з маленьким відсотком

Миттєвий кредит - порятунок у будь-якій ситуації

Кожен з нас хоче жити добре і комфортно, але не у всіх є можливість це здійснити. Складна фінансова ситуація в нашій країні дуже впливає на сімейний бюджет. Багато хто звик жити економно, планують свій бюджет так, щоб на все вистачило. Але часом життя вносить свої корективи. Може трапитися щось незаплановане, що потребує термінових інвестицій. Добре, якщо це радісна подія - покупка нової техніки, подорож, весілля. Але буває, що терміново гроші потрібні через хворобу.

Для того, щоб оформити кредит в банку, знадобиться довідка про доходи, поручителі, нерухомість під заставу і багато чого іншого. А часу на збір всіх необхідних папірців немає. Як вирішити цю проблему? Як відомо, не буває безвихідних ситуацій. Сервіс CreditOn створений для того, щоб допомагати саме в таких моментах. Немає нічого простішого, ніж оформити кредит у нас. Тим більше, зробити це можна всього за 15 хвилин. Для цього Вам потрібен вихід в Інтернет з будь-якого пристрою (комп'ютер, планшет, мобільний телефон) і банківська картка.

Проста процедура отримання кредиту готівкою на картку під маленький відсоток

Щоб отримати кредит готівкою на карту під низький відсоток, необхідно зареєструватися на нашому сайті. Після того, як внесли всю необхідну інформацію, а потім виберіть потрібну суму і термін, за який зобов'язуєтеся його виплатити. Наші кредити дуже вигідні для кожного. Ви оплачуєте за користування грошима всього 1,9% в день. Цю суму необхідно виплачувати кожні 10 днів.

Погодьтеся, досить вигідні умови для кредиту без довідок і поручителів. Ви можете взяти в користування від 500 до 15 тис. гривень на термін мінімум 65 днів. При цьому в договорі є пункти, які дозволяють достроково погасити позику або продовжити його термін дії:

  • для дострокового погашення необхідно погасити суму комісії за користування грошовими коштами за дні використання і погасити сам борг;
  • для часткового погашення внесіть відсотки за користування і частину «тіла» кредиту. Надалі 1,9% буде нараховуватися на залишок суми;
  • для продовження терміну використання оплатіть комісію і зверніться до наших співробітників для зміни умов договору.

Переваги швидких кредитів

Головна перевага мікрокредитування - це швидкість і простота отримання коштів. Не маючи нічого, крім паспорта, ідентифікаційного коду та банківської картки, Ви отримаєте невелику суму грошей - до 15 тисяч гривень. Нашу компанію не цікавить Ваша погана кредитна історія або наявність непогашених банківських прострочень. Ми допоможемо в будь-якій складній життєвій ситуації.

А в житті може трапитися всяке. Ми знайдемо вихід разом з Вами. Погасити кредит Ви зможете:

  • в терміналах самообслуговування, які розташовані в багатьох магазинах і торгових центрах Вашого міста;
  • своєї банківською картою через особистий кабінет;
  • у відділенні будь-якого банку.

click fraud detection