Кредит з поганою кредитною історією

Що робити, якщо у Вас погана кредитна історія?

Погана кредитна історія може істотно зіпсувати життя людині. У наш час все частіше трапляються ситуації, коли грошей не вистачає, а вони необхідні терміново. Це можуть бути різні історії, наприклад, Вас запросили на весілля або знадобилася покупка нової техніки, хтось із близьких потрапив до лікарні - це ті заходи, на яких не зекономиш. Що ж робити, якщо кредитна історія не дозволяє оформити кредит в банку, до того ж, немає необхідних документів про заробітну плату. У таких випадках, на допомогу прийде сервіс CreditOn. Це новий онлайн сервіс, який пропонує мікрокредитування для всіх верств населення, громадян України віком від 18 до 70 років. Отримати гроші можна перебуваючи в будь-якій точці України за короткий час. Оформіть заявку на отримання грошей в будь-який час доби, зручний для Вас.

Умови отримання кредиту на сервісі CreditOn

Взяти кредит з поганою КІ (кредитною історією) можна онлайн моментально і в будь-який день. Наш сервіс створений для того, щоб допомагати людям в різних ситуаціях. Це як правило "форс-мажори", коли Ви не розраховували на ці розтрати, але в силу обставин, що склалися вони з'явилися. Гроші потрібні терміново. Все, що Вам потрібно - це вихід в інтернет і банківська картка. Заходьте на наш сайт і реєструєтеся. Необхідно внести паспортні дані, електронну адресу, номер телефону та ідентифікаційний номер. Вказати яку суму хочете взяти і як швидко її повернути. Наші менеджери моментально візьмуться за розгляд Вашої заявки. Ми гарантуємо 90% позитивного результату. Умови кредитування досить прозорі. Не платите ніяких прихованих відсотків, комісій та початкових внесків. Все що вам потрібно, - не забувати оплачувати кожні 10 днів суму за користування кредитом. Розрахувати її досить просто. Наприклад, на 1000 грн. кредиту нараховується 1,9% за користування, це становить 19 гривень в день, то кожні 10 днів за користування кредитом необхідно платити 190 гривень.

Переваги мікрокредитування від CreditOn

Важливою перевагою кредиту від CreditOn є його швидкість. Ці гроші дійсно можуть врятувати комусь життя. Ви швидко розберетеся з процесом оформлення кредиту. Якщо залишаться які-небудь питання, зверніться до наших консультантів. Вони будуть чекати Вашого дзвінка в будь-який день з 9:00 до 20:00. Погасити заборгованість так само просто як і оформити. Є кілька варіантів використання і погашення:

  • користуватися кредитом потрібну кількість днів, прописаних у договорі, оплачуючи кожні 10 днів комісію за користування грошима. По закінченню терміну погасити тіло кредиту.
  • погасити кредитне зобов'язання достроково, сплативши суму комісії за кожен день використання і тіло кредиту;
  • частково зменшити суму позики, сплативши його частина разом з комісією;
  • продовжити кредитне зобов'язання, попередньо погодивши це питання з нашими співробітниками.

Повернення грошей нашої компанії здійснюється за допомогою:

  • платіжного терміналу;
  • банківської картки;
  • у відділенні банку на розрахунковий рахунок компанії CreditOn.