Кредит з простроченням терміново

Терміновий кредит з простроченням

Статистика говорить про те, що більше 30% громадян, які беруть банківський кредит хоча б один раз прострочував платіж. Звичайно, якщо мова йде про один-два дні, то турбуватися немає про що. Цими відкритими простроченням не зіпсувати Вашу КІ (кредитну історію), але більшість людей, в силу яких-небудь обставин затримують виплати за кредитними зобов'язаннями постійно на більш тривалі терміни.

Зіпсована кредитна історія впливає на можливість отримання позики в подальшому. Якщо Ви не хочете псувати свою КІ в банку, але грошей на оплату кредиту немає, то необхідно взяти новий кредит на сервісі CreditOn для того, щоб терміново перекрити відкрите прострочення.

Умови кредитування на сервісі CreditOn

У складній економічній ситуації громадяни не можуть дозволити собі взяти банківський кредит по ряду причин:

  • відсутність офіційного місця роботи;
  • погана кредитна історія;
  • відкриті прострочення платежів за банківськими кредитами;
  • відсутність поручителя і майна під заставу.
  • інші.

Гроші потрібні всім. Трапляються ситуації, коли необхідна невелика сума грошей на досить короткий термін. Мікрокредитуванням в Україні займається багато організацій і тільки деякі з них пропонують дійсно вигідні умови. Отримайте миттєвий кредит без поручителів, довідок про доходи і з відкритими простроченням в інших банках на сервісі CreditOn. Все, що потрібно - це Інтернет і банківська картка, куди будуть перераховуватися гроші. Зайдіть на наш сайт з будь-якого електронного пристрою, підключеного до Інтернету. Для отримання грошей необхідно зареєструватися, вказати суму, на яку претендуєте та терміни її погашення. Ця інформація буде занесена в спеціальний договір. Більше від Вас нічого не потрібно. Наші співробітники приймуть рішення про надання позики найближчим часом і відразу ж перерахують необхідну суму на карту. Можете розраховуватися нею через термінал в будь-якому магазині або ж зняти готівку в банкоматі. Сума кредиту становить 500-15000 гривень, комісія за використання в день становить 1,9 відсотка.

Умови погашення кредитних зобов'язань

У договорі Ви прописуєте, протягом якого терміну зобов'язуєтеся погасити кредит. При цьому, зверніть увагу, що відсотки за користування кредитними коштами Ви оплачуєте кожні 10 днів. Можливе дострокове погашення кредиту або ж продовження термінів кредитування. У будь-якому випадку, не варто затримувати оплату щоденної комісії. Повернути гроші можливо на наш розрахунковий рахунок в будь-якому відділенні банку, через платіжні термінали, які можна знайти в будь-якому торговому центрі або ж онлайн за допомогою Вашої банківської картки.


click fraud detection